AGENDA

Opleiding: 2de jaars maandaggroep

Tijdstip: Sun September 1 2019 10:00 - Sun May 17 2020 18:00

Opleiding: 2de jaars vrijdaggroep

Tijdstip: Fri September 6 2019 10:00 - Sun May 17 2020 18:00

Opleiding: 3de jaars (verdiepingsjaar)

Tijdstip: Fri September 13 2019 10:00 - Fri June 19 2020 18:00

Opleiding: 1ste jaars vrijdaggroep

Tijdstip: Fri September 20 2019 10:00 - Sat June 6 2020 18:00

Opleiding: 1ste jaars maandaggroep

Tijdstip: Sun September 22 2019 10:00 - Sat June 20 2020 18:00

Clown Basisworkshop

Tijdstip: Sun February 2 10:00 - 17:00
Lokatie: Vrije School, Hieronymusplantsoen 3, Utrecht

"The Dark Clown" - door Peta Lily

Tijdstip: Sat February 8 10:00 - Sun February 9 17:00

De clown en de liefde - Valentijns-workshop voor koppels

Tijdstip: Sat February 15 14:30 - 17:45

"Turning Point- speels transformeren"

Tijdstip: Sun February 16 10:00 - Sun February 23 17:30

"De 7 Kellerkinder - spelend van je schaduwkanten krachtbronnen maken"

Tijdstip: Sat March 14 10:00 - Sun March 15 17:30

Clown Basisworkshop

Tijdstip: Sun April 5 10:00 - 17:00