AGENDA

Workshops op het Eigentijdsfestival op Ecolonie/Fr.

When: Sun June 27 19:00 - Fri July 2 17:00

Opleiding: start 3de jaars (verdiepingsjaar)

When: Sat September 4 10:30 - Fri June 3 2022 20:30

Opleiding: start 1ste jaars vrijdaggroep

When: Fri September 10 10:00 - Sat June 11 2022 20:30

Opleiding: Start 2de jaars maandaggroep

When: Sun September 19 10:30 - Sun May 22 2022 18:00

Opleiding: start 1ste jaars maandaggroep

When: Sun September 26 10:30 - Sat June 18 2022 20:30

"THE DARK CLOWN" door Peta Lily

When: Fri October 1 10:00 - Mon October 4 17:00

"De 7 Kellerkinder (volgens J.Galli)- schaduwkanten spelend tot krachtbronnen maken"

When: Sat November 6 10:00 - Sun November 7 17:30

De clown en de liefde - Valentijns-workshop voor koppels

When: Sun February 13 2022 14:30 - 17:45